Nasze osiągnięcia

W grudniu 2015 roku nasza jednostka uzyskała tytuł GAZELI BIZNESU 2015. Gazele Biznesu — to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W konkursie tym wyłaniane są firmy małej lub średniej wielkości, które dzięki dynamicznemu rozwojowi doskonale dają sobie radę wśród nawet znacznie większych konkurentów. SP ZOZ WSPR w Białymstoku zatrudnia 454 osoby, zaś na przestrzeni trzech ostatnich lat zwiększyła swoje przychody o 107%. Ranking został opublikowany w specjalnym grudniowym dodatku do dziennika „Puls Biznesu”, a ponadto znajduje się na stronie internetowej gazele.pl.

 

 

 

 

Z przyjemnością informujemy o sukcesie, który odnieśli Nasi pracownicy. Pani Dorota Mielech została laureatką I nagrody etapu wojewódzkiego IX Ogólnopolskiego Konkursu "Pielęgniarka Roku 2013", natomiast Pan Tomasz Perłowski zajął II miejsce. Serdecznie gratulujemy.

 

 

Miło jest nam poinformować, iż SP ZOZ WSPR w Białymstoku zajęła II miejsce w plebiscycie Perły Medycyny 2013 w kategorii "Ratownictwo medyczne i transport sanitarny". Plebiscytowi patronował m.in. Związek Pracodawców Ratownictwa Medycznego SP ZOZ.

 

 

Z przyjemnością informujemy, że nasz Zakład otrzymał wyróżnienie w konkursie Firma Roku 2011.